Kuti furre

 • Kuti buke POPUP
 • Kuti furre

  Kuti furre

  MATERIALE CILËSORE Kutitë tona të furrës janë bërë prej kartoni të fortë, me peshë të lartë, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, të sigurta dhe të sigurta.Ju patjetër do të merrni një grup kutish të hollë.LEHTË PËR MONTIM DHE RUAJTJE Kutia jonë e paketimit përdor metodën e parapalosjes, e cila është e lehtë për t'u montuar, çmontuar dhe ruajtur.Është paketimi perfekt për dhurata dhe çokollatë me luleshtrydhe, pasta, kek, kifle, biskota.RASTET E ZBATUESHME Këto kuti elegante janë perfekte për të treguar kreativitetin tuaj në pjekje, ose si krijimtari...
 • Kutia e dorës së tortës

  Kutia e dorës së tortës

  CILËSIA E LARTË - Kutia e festave është prej kartoni, materiali i qëndrueshëm siguron që gjërat të mos bien.Këto kuti trajtimi me doreza janë portative për fëmijët.DIMENSIONET - Mund të vizatoni në kutinë e ëmbëlsirave ose ta dekoroni me ngjitëse, Lëreni imagjinatën dhe kreativitetin tuaj të shkëlqejë!Bëni kutinë tuaj unike të dhuratave!MONTIM I THJESHTË - Për hir të klientëve, dizajni i palosshëm është optimizuar për ta bërë montimin më të lehtë dhe më të shpejtë.PERFEKTE PËR PARTY - Kutitë e dhuratave janë shumë të përshtatshme për ditëlindjen e fëmijëve par...