Produkte të Nxehta

ME SHUME PRODUKTE

Rreth Nesh

Paketimi ANKE Co, Ltd

Mirë se vini të na dërgoni kërkesat tuaja detaje. Atëherë ne mund të mbështesim ofertën tuaj të saktë dhe bazën më të detajuar të informacionit mbi kërkesën tuaj ...

LAJME

 • 15 ML 30 ml white lovely clear glass dropper bottle

  Bottle: Using high-quality glass, the surface of white. Technology: We can meet your creative design.  Button: You just press the button to open the bottle. Simple and convenient

 • Shishe qelqi me kapak bambu-Paketimi ANKE

  We must agree that tincture is the most widely used CBD products. So glass bottle must be the most widely used packing. Glass is also a environmental and friendly packing. So over 95% people pack their tincture in glass bottles. There are three type of cap which can fit for glass bottle-dropper c...

 • Kavanoz qelqi qelibar me kapak alumini-Paketimi ANKE

  A keni CBD Balm / Cream me një ngjyrë të çelur? A po mendoni se cila ngjyrë e kavanozit është e përshtatshme për produktet me ngjyrë CBD? Ngjyra e qelibarit është opsioni më i mirë tani. Semishtë gjysmë transparente, njerëzit mund të shohin produktet brenda. Dhe ngjyra e qelibarit mund të bëjë që produktet me ngjyrë të duken më mirë. Njerëzit ca ...

 • Personalizoni Printimin Paketimi i Qeseve Plastike të Aluminit Shinny Aluminium CBD

  Dje, ne prezantuam çantën e letrës kraft për Solid CBD. Ne përmendëm që për disa vepra arti të thjeshta për kërp dhe lule. Ky material është një mundësi më e mirë. Po si për disa vepra arti shumëngjyrëshe? Materiali plastik alumini Shinny është më i mirë. Mund ta kontrolloni figurën për referencë. ...

 • Shtypja e qese letre Kraft nga Paketimi ANKE

  Çanta është një paketim i përdorur gjerësisht për Produktet CBD. Farërat, lulet, ushqimet dhe produktet e tjera të ngurta, të gjitha këto mund të paketohen në qese. Qese letre Kraft është një mundësi materiale. Këtu janë detajet për këtë material: Çantë pa shtypje: Ne kemi disa madhësi të çantave të nxehta në shitje gjatë gjithë kohës. Ju mund të ...

 • Shiringë për spektrin e plotë të naftës CBD

  Shumë marka CBD prodhojnë vaj të gradës së lartë CBD tani. A e keni këtë plan? Produktet e kësaj kategorie të lartë paketohen në paketime të niveleve të larta. Shiringa Luer Lock është opsioni më i mirë. Shiringa jonë është bërë prej qelqi të plotë, është miqësore dhe mjedisore. Materiali është i gradës mjekësore. Ju mund të paketoni çdo OI ...

 • Tub letre për shishen e tinkturës CBD

  We already share many types CBD packing, and today, let's say something about packing for bottles-paper tube. Paper tube is the most hot sale packing for bottles. It looks high end and also can protect the oil during shipping. The size of tube can be customized, we can also printing your artwork ...

 • Shtypni kërp në kapak të Paketimit CBD Jar-ANKE

  Deri tani, kemi biseduar për llojin e ndryshëm të kapakut për kavanozin CBD. Ka kapak bambu, kapak plastik dhe kapak alumini. Ne gjithashtu biseduam për ngjyrën e tapës me porosi. Për kapak bambu, ne mund të bëjmë bambu të errët, bambu të lehta. Dhe për kapakun plastik, ne mund të ndryshojmë në ngjyrë të ndryshme. Kapak alumini mund të personalizohet t ...

 • Reday për HEMP & CBD EXPO

  Një ditë larg ekspozitës! A jeni gati për ekspozitën currently Tani jemi duke zgjidhur stendat tona dhe po përgatisim produkte për tu vizituar. Të gjitha produktet do të shfaqen: shishe plastike / qelqi CBD, kavanoza plastike / qelqi me kapak vidë, kapak i papërshkueshëm nga uji, kapak alumini, kasetë alumini me ...

 • Kavanoz qelqi-HEMP & CBD EXPO

  Ka një kavanoz ndryshe në krahasim me disa ditë më parë në lëndën e parë. Ne kemi madhësi të ndryshme të kësaj kavanozi. Kapaku i kavanozit është kapak i papërshkueshëm nga fëmijët, është më shumë siguri për fëmijët. Dhe është gjithashtu tendenca e madhe në tregjet CBD. Ngjyrat pranojnë shërbimin me porosi. Dëshironi të mësoni më shumë rreth kavanozit? Në pritje të f ...

 • Shishka Pop me Kapak të Mbrojtur nga Fëmija-HEMP & CBD EXPO

  Today want to share you the pop vials bottle with childproof cap. It's also a CBD product.  We have 25ml, 50ml, 80ml, 120ml, 240ml, 360ml, and also slender bottle. This one often to pack seeds or capsule related CBD. The color can also be customized, any color on Pantone Card can be made. Are yo...

 • Vial plastik i papërshkueshëm nga fëmija-HEMP & CBD EXPO

  Ne kemi folur për qese plastike herën e kaluar. Shtë një paketim i papërshtatshëm për fëmijë për Produktet e ngurta CBD. Ne kemi një paketim tjetër për produktin e ngurtë-Shishkë e papërshkueshme nga fëmija. Ne kemi shishkë 30ml, 50ml, 60ml, 80ml, 120ml, 160ml, 240ml për të zgjedhur. Ju mund të paketoni fara, lule ose produkte të tjera të forta në këtë shishkë. C ...

 • Çantë për fëmijë-HEMP & CBD EXPO

  Gjatë përgatitjes së CBD EXPO, ne ANKE Paketimi (www.ankepacking.com) gjithashtu kontaktojmë me disa prodhues të CBD për të mësuar se çfarë paketimi po përdorin dhe çfarë duan të gjejnë. Shumica e tyre na thanë se preferojnë paketime të papërshtatshme për fëmijë. Do të jetë siguri për fëmijët, dhe kjo do të jetë gjithashtu tendenca e këtyre ...

 • Shishe plastike CBD 10ml-HEMP & CBD EXPO

  How is it going to prepare for your HEMP & CBD EXPO? We, ANKE Packing(www.ankepacking.com), start packing samples today. We already introduce the plastic jar and glass bottles. Today, let's talk something about 10ml plastic bottles. This bottle is made of PET material, with childproof tamper...

 • Shishe qelqi CBD-HEMP & CBD EXPO

  A jeni i zënë duke u përgatitur për HEMP & CBD EXPO. Sot, kemi përfunduar bërjen e listës së mostrave. Dëshironi të dini se çfarë përgatisim më shumë për këtë EXPO? Shishja e rrumbullakët qelqi CBD. Ne përgatisim shishe 10ml, 15ml, 30ml, 60ml, 100ml dhe 120ml. Për ngjyrën, ne kemi të qartë, blu, qelibar, jeshile, bl mat ...

 • Jar plastike-HEMP dhe CBD Expo

  Do you know the most important event in March for ANKE Packing(www.ankepacking.com)? Yes, the HEMP and CBD Expo. Do you wonder what we prepare for this expo? From now on, we'll introduce all of the products one by one. Today, the first on the plastic jars. Do you have products packed with plasti...

shikoj